Zastupované firmy

Společnost Sinks s.r.o. je výhradním zastoupením pro ČR a SR těchto výrobců:

  

Přes šedesát let zkušeností a zastoupením ve více než 60 zemích světa, je firma RODI - SINKS & IDEAS, S.A. jedním z nejvíce respektovaných výrobců nerezových dřezů na světě. Rodinná firma z Portugalska se zcela mimořádným důrazem na kvalitu se díky investicím do nejpokročilejších technologií rozrostla až do velikosti, kdy disponuje výrobní kapacitou 700 000 dřezů za rok. Stále si ovšem svou tradiční kvalitu a osobitý přístup k dokonalému provedení každého dřezu uchovává s obdivuhodným zaujetím. Samozřejmostí je pak certifikace ISO 9001:200 a OSHAS 18001.

Firma RODI pracuje výhradně s vysoce kvalitní ušlechtilou ocelí RODI STAINLESS STEEL INOX 18/10 zaručující vysokou odolnost proti korozi, vysokým teplotám a kyselinám. Pro své dřezy navíc používá mimořádné tloušťky plechu a to o síle až 1,2mm, což je dvojnásobná hodnota oproti standardním nerezovým dřezům. Díky svému přístupu je pro RODI příznačné jejich firemní heslo: „Minimální údržba, maximální životnost“.

Ve světovém měřítku je u RODI také ojedinělá široká nabídka typů dřezů, umožňující jejich vzájemnou kombinaci – zcela nenahraditelná nabídka např. pro designově sladěná řešení prostornějších typů kuchyní s více dřezy. Laserovým svařováním vyrobené 200mm hluboké dřezy, představují osobitý luxus RODI.

RODI dnes exportuje do více než 60 zemí světa a na českém trhu (kde ji již od roku 2001 výhradně zastupuje společnost Sinks s.r.o., resp. v letech 2001-2007 její sesterská společnost LIKOST spol s.r.o.) se těší oblibě zákazníků již od počátku devadesátých let.

 

Italská výrobní společnost TELMA (Delta s. r. l) je jedním z lídrů světového trhu s granitovými dřezy, které vyrábí již od roku 1981 s kapacitou přes 350 000 dřezů ročně a je předním oborovým vývojářem a inovátorem. Akrylátové granitové dřezy TELMA již dlouhodobě v mnoha zásadních parametrech představují v daném oboru absolutní světovou špičku.

Telma byla vůbec první výrobní firmou granitových dřezů na světě, která uvedla na trh antibakteriální úpravu (2001). Nyní je opět lídrem a přináší novou úpravu na permanentní bázi oxidu titanu (ARIAPURA), kdy dřezy získávají samočistící schopnost, ještě vyšší ochranu proti bakteriím, schopnost čistit okolní vzduch (pohlcování pachů) a zabraňovat usazování nečistot a vodního kamene.

 

Turecká firma UKINOX disponující nejmodernějšími výrobními technologiemi je renomovaným výrobcem kvalitních nerezových a granitových dřezů (na bázi akrylátového pojiva) s několika závody v Evropě (ale i např. v USA či Indii). Firma UKINOX je držitelem certifikace EN ISO 9001, CE a UPC (EN 13310).

 

 

Špičkovými technologiemi disponující turecká firma KROMEVYE (zal. r. 1979) patří v současnosti k vůbec největším výrobcům kuchyňských dřezů z nerezové oceli nejen v Evropě, ale i ve světovém měřítku.

 

Firma VICARIO ARMANDO & C. s.r.l. z vyhlášené oborové oblasti Novara (Gozzano) působí na trhu již více než 40 let jako tradiční rodinný výrobce vodovodních baterií se specializací na baterie kuchyňské. V této oblasti patří dnes v Evropě k naprosté špičce v oboru a to včetně implementace nových technologíí jako jsou granitové nástřiky baterií, kterými lze docilovat přesně barevně sladěných setů - granitových dřezů a granitových baterií. Firma je jedním z mála evropských výrobců, které pro výrobu svého nosného programu baterií stále používají komponenty vyrobené výhradně v Evropě.

 

Italská firma EKOTECH s.r.l. navazuje na bohaté zkušenosti své mateřské společnosti EUROTECNICA – specialisty pro plánování a konstrukce forem pro termoplasty vysoké kvality. Koše a sortéry pro třídění odpadků firmy EKOTECH vynikají svým designem, propracovaností a důmyslností originálních řešení.

aktuální Akční nabídka (PDF)